Ana Menü

Başarımın Sırrı Nedir?

Merakla başlayan Hipnoz serüvenim, mesleğe dönüştü.

Hayranlığımın her geçen gün arttığı hipnoz mucizeleri ile yaşamak büyük mutluluk kaynağı benim için. Hele bir de kişi kendisindeki, yaşamındaki gelişmelerin farkında ise…

Bilindiği üzere bu alandaki başarı oranım %95. Gururla söylediğim bu rakam elbette ki tesadüf değil.

Hipnozun marifetleri artık tartışmasız kabul ediliyor dünyada. Aklımıza gelen- gelmeyen her konuda kullanılıyor. Gittikçe yaygınlaşan bu muhteşem teknik, tek başına kullanıldığında mı yoksa ek tekniklerle zenginleştirildiğinde mi daha keskin netice verir?

Elbette zenginleştirilmiş hali çok daha başarılıdır. Üstelik, başka teknikler ile beraber kullanılmaya da oldukça elverişlidir.

Peki ben nasıl yapıyorum hipnoz seanslarımı?

Yine bildiğiniz üzere Reiki Master/ Öğretmen olduğum için Reiki yaşam enerjisi günümün vazgeçilmez bir parçasıdır. Amerika’da duyduğum bir terimdir “Hipno- Reiki”.

Hipnozla bilinçaltı temizliği çalışmalarımı Reiki yaşam enerjisi altında yapıyorum. Sonuç? Mükemmel!

Her iki teknik de başlı başına yaşam değiştirme kapasitesine sahip olduğu için birleşmelerinden de inanılması zor derecede başarılar geliyor. İnsanların tahammülleri yok uzun uzadıya kendileri ile uğraşmaya. Bir an önce normal, denge haline gelmek istiyorlar doğal olarak. İşte bu süreyi nasıl kısaltabiliriz? sorusundan yola çıkılmış.

Yaklaşık 3-4 sade hipnoz seansında aldığımız  yolu, Hipno- Reiki ile bir seansta alıyoruz. Büyük fark yaratıyor.

07 Ocak 2019 tarihinde yayımlanan Zahide Yetiş’le 555.bölümünde (1 saat 41. dak) izlediğiniz 11 yıllık ağır OKB (Obsesif Kumpulsif Bozukluk) rahatsızlığı olan Fatma Hanımın bir seanstaki değişimini hepimiz gördük. Orada gerçekleşen, yoğun Reiki yaşam enerjisi altında yapılan Hipnoz ile bilinçaltı temizleme seansıdır. Kendim Reiki yaşam enerjimi açmama ilave olarak, asistanım da seans boyunca Reiki yaşam enerjisi yolladı. Sonuç mutluluk vericiydi.

Amerikada bile Hipno- Reikicilerin sayısı oldukça azdır. Mucizeler görünmeye devam ettikçe  Hipno- Reiki şifacıları sayısı da artacak ve yeryüzüne sağlık, huzur ve mutluluk yağacaktır.

Bahsetmeden geçemeyeceğim bir konu da bu iş, gönül verilmeden yapılacak bir iş olmadığıdır. Maalesef, son günlerde popüler olduğu için uygun olan- olmayan bir çok kişinin kısacık bir eğitimden geçip hipnoz çalışmaları yapmayı denediklerini duyuyorum. Hatta yurt dışında yaptığım bir çalışma öncesinde, aile, cami hocasının “bilinçaltı okuması yapmak lazım, isterseniz ben yaparım” dediğini anlattı. Çok üzücü elbette.

Evet çok başarılı bir tekniktir ama doğru ellerde iseniz. Bu işe gönül vermek, danışanın duygusal sancılarını yüreğinde hissetmek de mevcut teknik bilgileri nerede ve nasıl kullanacağı kararı vermesinde olmazsa olmaz şarttır.

Bir de sanırım yetenek işin içinde her sanat dalında olduğu gibi bu şifa sanatında da.

Lily Lale Yılmaz
30/ 07/ 2020 – İstanbul
Peacock Spiritüel Yaşam Merkezi

Diğer Makaleler

Hipnoz Bilmecesi

Hipnoz Bilmecesi

Peki Ya Siz?

Peki Ya Siz?

Akmayan Gözyaşlarını Görebilmek

Akmayan Gözyaşlarını Görebilmek