Ana Menü

Reiki

Rei-Ki, Japonca bir kelimedir. Ki ya da bazı yörelerde Çi , enerji demektir. Rei, evrensel ve yaşama dair anlamlarını barındırıyor. Evrensel yaşam enerjisi diye çevirebiliriz.

Tarihi Mu Uygarlığına kadar uzanmaktadır. O da tıpkı Hipnoz gibi insanlığın ilk gününden beri kullanmamız için mevcuttur.

Yaratıcımızın bitmeyen sevgisi sınırsız kaynak sunar iyiliği, güzelliği araştırana.

Reiki sevgidir.

Sevgi şifalandırır.

Sonsuz kaynaktan gelir, bitmez.

Uygulamanız için hiç bir teccizata / mekana gerek yoktur.

Her yerdedir.

Sadece şifa verir, yanlış yapamazsınız.

Kötüye kullanamazsınız , tek yönlüdür ; sevgi.

İnsan aklının alamayacağı kadar kusursuz yaratıldık.

Kullanmamız için her türlü araç/ gereç verilmiştir. Bize düşen onları bulup kullanmak. Reiki de bu araçlardan sadece biri. Uzun ve meşakkatli bir yolculuğu vardır Reiki’ nin. Günümüze, modern dünyaya tanıtırılması Japon doktor Mikai Usui tarafından olmustur. Bu yüzden Usui Reiki denir.

Başarıları göz ardı edilemeyecek kadar keskin ve büyüktür. Ortaçağ korkularından arınmış insanların hızlıca tanıyıp adapte olduğu Reiki dünya genelinde büyük saygı ve ilgi görmekte olup hastanelerde kadrolu Reikiciler çalısmaktadır.

Sonsuz kaynağa bağlanarak tepe çakramızdan giren yaşam enerjisi avuçlarımızdan çıkar. Bu enerjiyi ihtiyacı olana yönlendirmek şeklinde çalışır.

KARUNA REİKİ

Usui Reiki Master (Üstat) olduktan sonra alınabilen Reiki seviyesidir. İleri seviyedir. Karuna Reiki’ nin de uygulayıcı ve Master/ Öğretmen seviyeleri vardır Usui’ de olduğu gibi.

Karuna uygulayıcısına da 1 ve 2. seviye eğitimi verilir. Bu aşamada 8 sembol verilir öğrencilere. Hepsi birbirinden güçlü ve spesifik konulara yönelik özel sembollerdir.

Karuna Reiki, alan kişi tarafından hemen hissedilir ve büyük bir hızla değişim gerçekleştirir. Daha güçlü,  daha hızlı ve geniş spektrumlu çalışır.

Sırada Karuna Master vardır. Master sembolleri tek başına yaşam değiştirme gücünde olur.

Öğretmenlik eğitiminde öğrencileri kaynağa bağlayan sembole uyumlanarak yeni öğretmenler yetiştirilir.

Diğer Hizmetler

Hipnoz

Hipnoz

Hipnoz ile Doğum

Hipnoz ile Doğum

Kopyala / Yapıştır Tekniği

Kopyala / Yapıştır Tekniği