Ana Menü

Kopyala / Yapıştır Tekniği

Türkiye' de bir ilk. Kopyala- yapıştır tekniği ile tesadüfen NGH'in ( Ulusal Hipnozcular Derneği, dünyanın en büyük ve köklü hipnozcular derneğidir) yıllık eğitim kongresinde tanıştım 2019 da.

Henüz 15 yıllık bir mazisi olan bu mucizevi teknik 5 dakika gibi bir sürede aklın alamayacağı başarılar sağlıyor. Mesela eğitmenimiz, felçli bir danışanın çalışmadan sonra evine yürüyerek döndüğünü söyledi.

Kopyala – Yapıştır tekniğini öğrendiğimden beri yaptığım çalışmalar büyük mutluluk verici. Uyku uyuyamayanların aynı akşam ve devamında huzurlu uyudukları, sigarayı hiç aramadıkları, fibromiyalji ağrılarının artık olmadığı gibi haberler geldiğinde tekniğin gücünü daha net anlıyorum.

Sistemin çalışmasını kısaca özetlersek; geçmişimizdeki, çalıştığımız konunun olmadığı ,sağlıklı, mutlu, huzurlu günlerinden kesit alıp geleceğine yapıştırıyoruz. Ve bu işlem provası ile beraber sadece 5 dakika sürüyor.

Bu tekniğin istediğimiz sonucu vermesi için iki tane olmazsa olmaz şartımız var.

Birinci şart, kişi o şikayetinden beslenmiyor yani fayda sağlamıyor olmalı. Bazen bilincimiz ‘ kurtulmak istiyorum’ der ama bilinçaltından kurtulmak istemiyordur.

İkinci şart, Geçmişteki o sıkıntının olmadığı günlerinden hic olmazsa bir günü hatırlıyor olmasıdır.

Diğer Hizmetler

Hipnoz

Hipnoz

Reiki

Reiki

Hipnoz ile Doğum

Hipnoz ile Doğum